IsLami FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IsLami FoRuM

İsLaMi PaYLaŞıM PLaTFoRmU

AnasayfaLatest imagesAramaGiriş yapKayıt Ol

YÜREĞİMDEKİ SEVGİLİ

YazarMesaj
islammzeynep

islammzeynep

Kadın
İş/Hobiler : EdEbiYatcI
Ruh Hali : YÜREĞİMDEKİ SEVGİLİ Anlayi10
Takim : YÜREĞİMDEKİ SEVGİLİ 1447

Kişi sayfası
Rap Puanı:
YÜREĞİMDEKİ SEVGİLİ Left_bar_bleue90/1000YÜREĞİMDEKİ SEVGİLİ Empty_bar_bleue  (90/1000)

YÜREĞİMDEKİ SEVGİLİ Empty
MesajKonu: YÜREĞİMDEKİ SEVGİLİ   YÜREĞİMDEKİ SEVGİLİ Icon_minitimePtsi Ağus. 04 2008, 19:20

Bulduğum her boş kağıda ismini yazardım.kalemim dans ederdi kağıdın üzerinde..üzerinde isminin olduğu her kağıt kutsallaşırdı.ve atmazdım onları.saklardım.incitmeden korkarak usulca dokunurdum ismine.elim yanardı her dokunuşumda...
seni beklerken durup bana işkence eden saaatler sen gelince hızla ilerleyip daha bir acımasız olurlardı.elimi uzatsam dokunacağım kadar yakın olurdun .elimi uzatsam dokunamayacağım kadar uzak..
gideceğin vakit gelince GİTME demek gelirdi içimden.KAL demek isterdim kalmayacağını bilsemde...gidince elini tutup bırakmayacağım demek isterdim.oysa benim payıma düşen sen giderken mahzunca bakma olurdu.sensizlik bazen öyle ağır gelirdi ki;dışarı çıkardım yüreğimden kaçarcasına..yağan yağmurda yıkardım gözyaşlarımı.sırılsıklam olurdum sen sızardın heryanımdan...eve döner dönmez kalemimi alırdım elime.bir kez daha dans etmeye başlardı kalemim...bir kez daha en güzel yaptığım şeyi yapardım..Bİ(N)R KEZ DAHA İSMİNİ YAZARDIM.......ZEYNEP

YÜREĞİMDEKİ SEVGİLİ
1 sayfadaki 1 sayfası